Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MeRakLı Forum| MeRak Ettiğiniz herşey => Paylaşımın en meraklı adresi

AnasayfaAnasayfa  PortaLPortaL  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İLetişim  

>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<<

YazarMesaj
мєяу´
Administrator
Administrator
мєяу´

Teşekkür Puanı : 3891
Rep Puan : 251
İsim : Merve
Kadın
Ruh HaLi : >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Agresi10
Takım : >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
MadaLyaLarım : >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Ftzv9l

>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Empty
MesajKonu: >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<<   >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 4:29 pm

Sensiz>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv tanrısını kaybetmiş ; Şizofren bir insanın Karanlıkları içindeyim..Çırpınıyorum..Kan pıhtılaşmasına dönen gözyaşlarım >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv adını yazıyor her baktığım yere........Yapıcak bir$eyler arayıp bulamıyorum ..Bir elimde rakı bardağım >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv diğer elimde paramparça kalbim..vermek için seni arıyor bulamıyorum..şizofrenik ruhum intihara meyilli....Ölmek istiyor ölemiyorum

Sen ve ben’dik biz ..Şimdi Kan ve revan....Arkamdan sapladığın hançere inat Kan ağlıyor seni gören gözlerim..Kan kesiyor seni söyleyen dilim..Senden sonra çok degişti ruhsuz bedenim.. Koluma kazıdığım ismin şimdi senden kalan tek izim ..Baktıkca >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv ihanetinin bedeline Ruhumu şarkılar >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv Fikrimi nefret >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv dilimi küfür besleyecek bitmeyecek sana olan tanımsız kinim..

Kalbinin diğer yarısını saklasalar..Sonra bul deseler mesela ..Nerde olduğunu bilmeden >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv ba$ka bir yerlerde attığını >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv başkaları için attığını düsündükçe >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv kalbinin diğer yarısı acımaz mı ? ruhunun yarısını >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv kitleseler bir odaya mesela ? sonrada ya$amaya devam et deseler ? kan ağlamaz mı ruhunun diqer yarısı ? ? Nefesini kesseler mesela..Alma deseler onsuz nefes..Bu yakar mı canımı sence ? .. Sensizlik demek>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv nefessiz kalmak zaten..sensizlik demek rütüşları yapılmamış hayatımın >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv $ah damarini kesmek 1 cırpıda..

Siyah-Beyaz bir film içinde >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv rolu belirlenmiş hayatin dublorlugunu yapmak ne kadarda anlamsiz..Sensiz su hayatimin tek rengi kırmızı..''kan kırmızı''.Olmuyor i$te sensiz olmuyor..kan agliyor kanimin her damlasi..

Bir dilek tutarsin mumlari üflerken...bir yudum mutluluk >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv ya$am >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv ya$ama direnci..A$k dilersin a$K >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv sevdanin kiblesinin yanlis yerde oldugunu bilmeden..

Bedenim sensizde nefes alacak ! Dünya sensizde dönecek >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv dönecek unutma ! Ve yüregine...ellerine...gözlerin e söylüyorum.. dinle... N E F R E T İ M S İ N ! Oysa ki ; N E F E S İ M D İ N !

hepsini al >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv paramparça bir hayat istemiyorum..Beni birak..Bana birak..Ve öylece defol git kalanimdan..Ben hafif 1 rüzgar bulup devrilicem 1 köseye..Ruhumu sarkilar >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv Fikrimi nefret >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv dilimi küfür besleyecek...Bir yokluk istiyorum >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv a$k hacize yelten..''BEN GİDİYORUM!

Dü$lerimde puslu bir intikam >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv biLekLerimde bayat bir intihar. Oysa öLünecek bi$ey yokmu$>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smilivsen gidince ya$anacak bi$ey oLmadığı kadar..

geçici âsmâ béní...kâLící ôLdúr...bøynumun ízí kâLsín yúrégínín ípíndé....

sen öLürken güne$ acıcak üzerime.. sevgimi aydınLatan.. gözya$Larımı kurutan.. Sen ise SonsuzLuga yazıLacakSın.. 1 ******ni günLüqünü anLatan !'

Inanmak okadar zor ki..Birakip gittigine..Gözümden öpme derdin ya ayrilmayalim diye..Yalvarsam >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv kapansam kaderin dizlerine..Biliyorum..Birdaha bana DÖNMEYEKCESİN

Beni kontrol edecek olan "o" kimdir? Neden ben sınırsız özgürlükle davranıp>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv konuşup>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv yazıp>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv düşünemiyorum? Evren için ben neyim>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv ya da evren>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv o benim için ne? Yanlışın ve doğrunun>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv düşüncenin ve adetlerin zincirlerini kim yarattı? Ve ben onları taşımak zorunda mıyım ?

Ben alışılmış şeyleri sevmem>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smilivbilirsin.Yaşamaksa dilediğim gibi yaşamalıyım>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smilivsevmekse gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smilivölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM

Ya$amLa ölüm Arasindaki O ince cizgide Cambazlık Yapıyorum Bu Aralar...Ayagım Kayınca cigliklar>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv Düzgün yürüyünce ise alkıslar kopuyor biryerlerden

HaYatım UmutLara qeße kaLdıqından ßeri.. RaFA KaLdırdım Tüm seVgi cümLeLerini..aŞk ÖlÜMdür derLer yaAa aşK 90 'ccLik ßir ŞırınGanIn UcUnda.. yaLnızLık rüzgarLarı esiyOr öLüm SaaTLerinde..titriYor ßana KarŞı cümLeLerin seVgi sözLerinde..SenDe YalanLarın ardına qizLendin ßiLiOrum.. Artık yaLnızLıqımı kaßul ETTİm ve Artık qidiOrum..yoLum cOk uzak değiL asLında..ÖnCe ……. ve sOnra ßir Eczane..Kendi Evime qiriOrum iLk ŞarKım yaĞmurLar..UmutLarımı ŞırınGanın Ucuna Koyup son yoLcuLuğuma cıkıyOrum

Bir gün anlayacaksın beklemenin de ise yaramadığını>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv bir yere ulaşmadığını. Arkana dönüp baktığın da yine ayni duvarı göreceksin.Hiç ilerlememişcesine>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv kendini kandırdığına o zaman inanacaksın. "Geleceğim bir gün" diyenler gelmeyecek hiç>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv ya o çok uzakta olacak>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv ya da sen ulaşılmaz bir yerlerde..

öLümününü qöremeyeceksin Hiç 1 şeyi fazLa sevme

Sevgiyi ßir KenaRa atma FAKAT oNU Her zaman Tehdit et ; Çünkü O ßir SahteKardır

sakın duru$larda bulunan olgular doldurmalı BOŞLUKLARI. Yada ; rütu$Ları yapılmalı hayatın. Anlamsız gelse bile kurulmalı cümleler>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv Çıkmalı ağızdan..

Beni Sana KavuşturacaK Tek Şeyin Ölüm Olduğunu Bilseydim Azrailin Gelmesini Bile Beklemezdim...

Hani Bir KeLeßeK Yakalarsın Avcunun İçinde Bakmak Görmek İstersin Yaşıyormu Diye>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv Ama Avcunu Açsan Kaçacak>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv Sımsıkı Tutsan Ölecek>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv İşte Böyle Bir Şey SEVMEK.
'
GêcêLêr Yêtmîyør GûndûzLêrîmîdé Kârârtîn

Ben Seçmedim KovaLadığım Bu yoLLarı..FeLek Kırdı eL attığım DaLLarı>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< SmilivDoSt ettiLer Bana kini nefreti|>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< SmilivYaşamadığım gençLiğime yanarım..>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< SmilivSevgi Saygı Verdim Nefret EttiLer>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< SmilivBir umut iStedim Geç kaLdın dediLer Beni Gayri Meşru aLeme TerkettiLer.

Bi aşkı paylaşmak için çok geç bi paylaşıma aşık olmak içinse erken.beni sevda yerimden vurdu yine zaman..Şimdi Sana SöyLenecek Tek CümLe: BENDE SANA YETECEK KADAR BEN KALMADI..

Siyahta Gerçektir.Ama O'nu anlayabilirsen.Anla ki bu duyguyu yaşa... Ölüm duygusu gibi bi şey bu.Bazen bir zevk>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smilivbazen de acı veren.. Siyahımız..Siyahınız..Siyahlar ı...Siyahımı Verin Bana!

ßugun Senin icin ß1r Kurßan kestim..haLa aciyør ve akiyør ßileklerim.

öLüm Çaresiz KaLıp ÇığLıkLar Attı Arkamızdan

Gülmek'SAF'denme riskinigöze aLmaktır.AğLamak ise'DUYGUSAL'görünme riskini göze aLmaktır.Birine yakınLaşmak'KENDİNİKAPTIRMA'ri skini>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< SmilivHayeLLeri ve düşünceLeri sergiLemek ise;'OLANRI BAŞKASINA'kaptırma riskini göze aLmaktır.Sevmek'KARŞILIKGÖRMEM E'riskini.Yaşamak ise'ÖLME' riskini göze aLmaktır

Geriye dönüp baktığınızda>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv ayıplara>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv yasaklara>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv korkulara>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv tabulara feda edilmiş>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv "Ne derler"e kurban verilmiş>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv son kullanma tarihi geçmiş bir yığın haz>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv bilinçaltından el sallar

Bir miktar alkol ve ürperti alıyorsun kelimelerin karardığı peşin hükümlerde.. Şahsi sevişiyorsun şiddetin bütün bitki örtüsüyle.. Gözlerin ucuz>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv tutkun ucuz>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv direncin ucuz.. Tehlikeli bir yalan gibi duruyorsun.. Ruh yoksulluğunun harikulade iskeleti üzerinde..

BirgünİnceParmakLıKüçükBireLGe LipDüzeLticekHerşeyi BenÇokAyrıLıkLarYaşadımOyüzden BitişikYazdımHerşeyi

Hic anlamadın beni.Bir geminin limandan ayrılmasına >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv ağladığımı görmedin.Sen bilmezsin.Liman olurum ben giden her vapurun ardından.Bazen deniz..ve bir geminin pervanesi degildir betona çarpıp üstünü ıslatan o damlalar! EL sallamalar arasında gÖZya$larimi dalga sanır herkes.

GÜNE$e aLdanma IsIsI ak$ama kadardIr >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv Ay I$IğIna aLdanma ömRü sabaHa kadardIr.. aramIzdaki meSafeye aLdanma kaLbim göLgen kaDar yakIndIr

https://merakli.yetkin-forum.com
мєяу´
Administrator
Administrator
мєяу´

Teşekkür Puanı : 3891
Rep Puan : 251
İsim : Merve
Kadın
Ruh HaLi : >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Agresi10
Takım : >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
MadaLyaLarım : >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Ftzv9l

>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Empty
MesajKonu: Geri: >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<<   >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 4:30 pm

ßir tek senin göreßiLecegin ßir yerden.sana güLümsüyørum...ønLarin duydukLari kahkahaLarim degiL.a$ki tarif gerekirse sana.anLatayim..a$k ne ßiLiyør musun?ßenim sana ya$adigim>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smilivsenin durmadan üstüne ßastigin

ÔyLece durmayi seviyørum ßen..Durup ardindan ßakmayi..Sen yürümeyi seviyørsun ama arkana ßakmadan..yaprak seviyørum ßen yaprak..Kuru>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv ya$ ayirmadan..Sen ezmeyi seviyørsun>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv neye ßastigina ßakmadan..

YaLnizca yagmur yagdiginda seviyørum ßu $ehrin insanLarini.. Herkesin yüzü gözü isLak>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< SmilivBa$Lari egik ømuzLarinin arasinda..Yagmur yagdiginda... Herkes..Benim hep øLdugum gißi...

En yakin deniz kenarina atiyørum kendimi.. Her daLga haLime üzgün.. Her dudakta ßana teßessüm..ne vardi diyørum 'ah' ne vardiŞu kaLdirimda resmin øLsaydi...EgiLip öperken ßenGörenLer>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv varsin diLeniyørum sansaydi...

Gittiğinden beri yalnız yanaklarımdı ıslak..Herkes bana bakardı sokaklarda..Bir gün gelirsen bu şehre... Herkesten özür dile ..Sayende yalnız yanaklarım..değil Artık İstanbul'da ıslak

nerede yanlızlık görsem..ucundan alırım bir parça ..sahibine ağır gelmesin diye..

Senli cümlelerin sonunu getiremiyorum..İçinde olduğun her gülümseme virgül olsun ..Kimse noktalamasın seni ..Sesini duymak için nefes almadan koşuyorum ..Ve çaresizim ..İsmin baş harfi gibi ..4 yönü olan bir yoldayım ..Ne halt edicem bilemiyorum..

sardım sarmaladım..kimse görmeden getirdim eve..kapattım pencereleri ..güneş almasın diye.. şimdi büyüyor...öylece bakıyor bana ..Yalnızlığım ..yapayalnızlığım ..yalpalayan yalnızlığım....

Ölüyor içimdeki asi çocuk>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv Kefenini kim saracak bilmiyorum. Bedeni soğuyor an ve an>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv Aklından ne geçiyor okuyorum. Ağlıyorum yok oluşuna>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv Bir meşhule doğru sürüklenerek gidişine. Boşalıyor biryerler içimde Acısını duyuyor ama neresi olduğunu seçemiyorum. Mutlu olmaya neden arıyorum Kendimden olsa gerek>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv bulamıyorum. Ne yapacağım şimdi>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv Hayata kimin eliyLe dokunup>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv Hangi gözlerin arkasından bakacağım>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv İçimdeki savaşa kim girecek benim bayrağımla>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv Kalbimdeki acıyı kim üstlenecek benim adıma? Ah bir bulsam kaldıracağım şu soğuk bedenimi şu soğuk yataktan... Ah bir bulsam gideceğim başka bir diyara... Seni unutacağım bile>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv Bile bile kendimi avutacağım...

Tipki Merdivenleri Karanlikta Cikmak Gibidir Bu..Hissederek Cikarsin Basamaklari..En son Basamaktan Sonra Bir Basamak Daha oLdugunu Zannedip Adimini Atarsin..Birden Sendelersin>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< SmilivKorkarsin>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< SmilivBosluga Dusersin Hayat Anlamsizlasir Sonrada Guler Gecersin ishte oyle birsey...

GARİP! Peşpeşe gelen bu yaşanılası senaryolarda varolmak gerekirken varolamamak GARİP! DEPRESYON boşluklar ise beyin tırmalayıcı.. suç biraz sende biraz HERKEZDE..

ÔLümün ø âcî sessîzLîgî ßîr CâNİ edâsîndâ dâmârLârîmdân âkîp gecîyør. dâLgâLî ßîr yâkârî$ cînLîyør kuLâkLârîmî cîLdîrmî$câsînâ ve ßen kânîyørum dâmLâ dâmLâ. sînîrsîzLîgâ ßâkîyørum ve sønsuzLuktâ ÔLüyørum.

GünLerdir acim...ßøgazim kurudukca gÔzya$Larimi iciyørumDerdim aciyi sevdi...hem de cøk sevdi.İcimde seni ÔLdürürken ßeßegim ßedenim ÔLdü...SENİN CANIN SAĞ øLSUN!GİTMEDİ!

Bøynumda asîlî utancîm>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smilivba$îmî kaldîramîyørum>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< SmilivSöylemedîler bana gûlmenîn ayîp øldugunu ben kûcûkken>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< SmilivSöyleselerdî gûlmezdîm zaten>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< SmilivAcîyla anladîm>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv acîyla kurdum en sevdîgîm cûmleyî>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< SmilivSîlsen de kurumuyør bu göz ya$larîYÛREGÎM KURUMADÎKCA >>

ÖyLe ßir ßuLut døgar ki icine ßazen..Yagsan øLmaz yagamazsin..Hickiramazsin>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv hickirsan agLayamazsin..Uzatirsin eLini ßir tatLi døkunu$ icin..TutamazLar>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv tutunamazsin...

Önce düştügümde kalkmayı>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv sonra aleve dokundugumda acıyı sevmeyi öğrendim>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< SmilivSonra terkedilip beklemeyi sayende unutulmayıda ögrendim>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< SmilivHerşeyi öğrendimde yalnız unutmayı öğrenemedim…

Kan görmek istiyor gözlerim.ya akmalı benden yada akıtmalıyım biryerlerden..ölüm istiyor bedenim.ya ölmeliyim yada öldürmeliyim ruhsuz bedenleri..Ciqlik istiyor kulaklarim..ya atmali derinden yada attirmali derinlerden..

òLùmùn aci sesi her an kuLakLarimda..ßir cani edasiyLa aLirken canimi azraiL..gùLùmsùyørum ßen kørkmadan..neden ne icin kørkmaLiyimki¿kayßedicek neyim var¿ arkamdan ùzùLùcek agLiyacakLar ¿ hayir hayir ..ßen òLùmden kørkmuyørum..neden kørkayimki..ßen zaten døgarken òLmùsùm..

gün ve gün agliyor icimdeki cocuk..gün ve gün kan kaybediyor.Yok oldukca icimde eriyor hayellerim..ne yapmaliyim bilmiyorum..tüm renkler siyah benim icin artik.ne yapsam renkli yasayamiyorum.

ku$ olup ucmak isterken >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv agac olup kök saliyoruz

Kan kaybedîyør hayatîm.Can cekîsîyør hayeLLerîm.Yasamak zør geLîyør artîk bana.Nerde hata yaptîm dîye dùsùndùkce batîyør her Lîmanda gemîLerîm..Gîdîyørum..ya$amak îstemîyørum artîk aranîzda. '' yanLîs hayat Døgru yasanmaz ''

Ölümün bir goLgesiyim sanki... Nereye gitse arkasında götürecek beni bi ışık tutsa kaybolup gideceğim Ne karanlıkta var olabiliyorum ne aydınlıkta

Anladım; ben gene kendimi kandırıyorum... Artık beklemenin o korkunç karanlığını yaşamaktan vazgeçip>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smilivsenin beni her terk edişinde attığın o dipsiz kuyuya ben atıyorum kendimi. Çünkü çırpındıkça biraz daha batıyorum yokluğuna. Seni sevebilmek için verdiğim çabalarımı gene seninle tüketiyorum. Artık senin varlığını>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smilivyokluğunla birleştirip tozlu raflara kaldırıyorum. Nasıl olsa ikisi de aynı artık benim için

Karda iz surmek kadar kolay olacaktı hersey.Karanlıkta kalmıs gibi güneşi arıyorum şimdi.Çok zor artık bendeki güneşin doğması bari gecemi bırakın bana onunla yalnız kalayım.

VarLîğînda yøkLuk>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv yøkLuğunda bekLentîLerîn en zehîrLîsî..Sana îse renkLerîn en køyusunu>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv yøkLuğumu bîrakîyørum.Sana sadece sevgîmîn en sîyahînî bîrakîyørum..

bilirmisin uzanıpta yakalayamamanin ne oldugunu ? uzanırsın >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv engeller cıkar >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv tek tek a$arsin.tam yakaladım bu sefer derken elinin ucundan kayiverir 1 daha yakalayamamacisina.ben biktim bu kisir donguden.ya bitmeli bu iskence yada bitirmeli beni.ya istemeli beni yada tamamen silmeli..

Yasamak nedîr ¿ Sadece nefes aLîp vermek mî ¿ yøksa umutLarîn pesînden køsmak >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv ùzùLmek >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv sevînmek >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv agLamak >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv gùLmek>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv kaybetmek >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv kazanmak mî ¿ Yøksa karsîLîkLî yasamak mî her duyguyu..Neden ben Hep agLîyør >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv kaybedîyør ve ùzùLyørum.Neden ben tek tarafLî ve en øLumsuzunu yasîyørum tùm duyguLarîn.Sønradan anLîyørum ben hayata 1-0 yenîk basLadîgîmî.Ve sùre bîtînce kaybedîyørum.yîne HAYAT kazanîyør bnden 1 fazLasî îLe..

Kacmak istersin hayattan..tek basina yasamak karanLikLarda..yapamazsin..bir akmazLar pesini..ønLar køvaLadikca sen kacarsin..nereye øLdugunu biLmeden..bir gùn kazanicam diye inad edersin..kazanamazsin..sønunda yeniLir ; hayatLar icinden hayat secersin..sebebsizce ya$arsin õLmek isterken deLice..

Bilirmisin iki arada kalmanin ne demek oldugunu ? Adim atsan ölecek >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv geriye donsen yanacak gibisindir..ikisindede canin acir..icin acir..Ama secim yapmalisindir ve kurtulmalisindir bu kisir donguden..kurtulus yok kurtulmak yok..aci var ama gözyasi yok !

Aynı otobandaydık ve birimiz birimizin yanından geçip gitti .. HafızaSızLığı >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv Gurur Saymanın adiL yanı ! Hangimiz SuratLiydik önemi kaLmadı .. Hangimiz daha özveriLiydik >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv bununda .. Yüzüme öyLe bakma nefretLe .. Bir nedeni Yok yaLnızca öptüm ..
KimLiği TeSpit ediLemeyen 1 a$kı buLmu$Lar boğazın derinLikLerinde ? Sen Gördünmü ? Ben gördüySemde di$imi Sıkıyorum ..

Dü$ündümde Bazı zamanLarda Bazı inSanLarı Kendi KaderLerine öyLece Bırakmak Gerekiyor .. öyLece gidi$Lerini izLemek .. Birkaç Güne kaLmaz >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv SıyrıLır Teninden Kokum >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv $air öLür >>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv zaman öLür>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv A$k öLür kaLpLer ve kaLeLer Hep içerden yıkıLır .. Sana Dair bir ihtimaL Karı$madan Kanıma Artık Git .. BiLiyorsun ; Beni Bu hiçLik>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<< Smiliv Seni KAN Tutar…
https://merakli.yetkin-forum.com

>>>Bir aşktan geriye kalan sözler...<<<
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GüzeL SözLer