Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MeRakLı Forum| MeRak Ettiğiniz herşey => Paylaşımın en meraklı adresi

AnasayfaAnasayfa  PortaLPortaL  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İLetişim  

Patika - Aşk Beni Büyütmedi (pişman olmıyacaksınız!!!) ( Rapid & No Rapid)

2 posters
YazarMesaj
мєяу´
Administrator
Administrator
мєяу´

Teşekkür Puanı : 3891
Rep Puan : 251
İsim : Merve
Kadın
Ruh HaLi : Patika - Aşk Beni Büyütmedi (pişman olmıyacaksınız!!!)  ( Rapid & No Rapid) Agresi10
Takım : Patika - Aşk Beni Büyütmedi (pişman olmıyacaksınız!!!)  ( Rapid & No Rapid) D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
MadaLyaLarım : Patika - Aşk Beni Büyütmedi (pişman olmıyacaksınız!!!)  ( Rapid & No Rapid) Ftzv9l

Patika - Aşk Beni Büyütmedi (pişman olmıyacaksınız!!!)  ( Rapid & No Rapid) Empty
MesajKonu: Patika - Aşk Beni Büyütmedi (pişman olmıyacaksınız!!!) ( Rapid & No Rapid)   Patika - Aşk Beni Büyütmedi (pişman olmıyacaksınız!!!)  ( Rapid & No Rapid) Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 9:25 pm

Muharrem Akgün, Hüsamettin Küçük, Deniz Bayrak ve Mehmet Çetin'den oluşan Patika, ilk albümü "Aşk Beni Büyütmedi" yi 2006 yılında çıkardı. Albümde yer alan şarkıların tamamı grup üyelerinin kolektif çalışmasıyla oluşmuş: Şiirler, müzikler, düzenlemeler, çalımlar, vokaller, kayıt ve mixler tamamen grup üyeleri tarafından yapılmış.
Kırmanci (Zazaca) bir şarkının da yer aldığı albümün konsepti, Patika'nın konser ve dinletilerdeki sound ve performansı düşünülerek oluşturulmuş. Albümde canlı çalım hissiyatı önde tutulmuş, canlı performans sırasında yapılamayacak fazladan hiçbir kanal kaydedilmemiş, vokal ve enstrüman dubleleri yapılmamış. Kazım Koyuncu ve Necati Teyhani'nin birer şarkı seslendirerek katkıda bulundukları "Aşk Beni Büyütmedi"de yer alan şarkıların pek çoğunun yazarı grup üyelerinden şair Mehmet Çetin.

Patika Aşk Beni Büyütmedi
Patika - Aşk Beni Büyütmedi (pişman olmıyacaksınız!!!)  ( Rapid & No Rapid) Scymav
Patika - Aşk Beni Büyütmedi (pişman olmıyacaksınız!!!)  ( Rapid & No Rapid) Gizli110
Bu Mesajı Görmek İçin Cevap Yazmalısınız

https://merakli.yetkin-forum.com
degirman
Üye
Üye
degirman

Teşekkür Puanı : 0
Rep Puan : 0
İsim : degir
Erkek

Patika - Aşk Beni Büyütmedi (pişman olmıyacaksınız!!!)  ( Rapid & No Rapid) Empty
MesajKonu: Geri: Patika - Aşk Beni Büyütmedi (pişman olmıyacaksınız!!!) ( Rapid & No Rapid)   Patika - Aşk Beni Büyütmedi (pişman olmıyacaksınız!!!)  ( Rapid & No Rapid) Icon_minitimePtsi Ara. 05, 2011 1:30 pm

Link çalışıyorsa bravo! Teşekkürler.
degirman
Üye
Üye
degirman

Teşekkür Puanı : 0
Rep Puan : 0
İsim : degir
Erkek

MesajKonu: Geri: Patika - Aşk Beni Büyütmedi (pişman olmıyacaksınız!!!) ( Rapid & No Rapid)   Patika - Aşk Beni Büyütmedi (pişman olmıyacaksınız!!!)  ( Rapid & No Rapid) Icon_minitimePtsi Ara. 05, 2011 1:31 pm

çalışmıyor ağla

Patika - Aşk Beni Büyütmedi (pişman olmıyacaksınız!!!) ( Rapid & No Rapid)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [2009] Cezmi Ersöz - Kendini Saklama Çiçekleri ( Rapid & No Rapid)
» Yücel Arzen & Devrim Gürenç - İki Alyans (Tavsiye) (Rapid + No Rapid)
» Sibel Bilgiç - Alışamadım (No Rapid) (Tavsiye Slow) (No Rapid)
» Photoshop CS4 Final FULL indir (Rapid & No Rapid)
» Şebnem Ferah - Eller Günahkar (Rapid+No Rapid)