Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MeRakLı Forum| MeRak Ettiğiniz herşey => Paylaşımın en meraklı adresi

AnasayfaAnasayfa  PortaLPortaL  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İLetişim  

Castro'nun oğlunu internette işletti

YazarMesaj
мєяу´
Administrator
Administrator
мєяу´

Teşekkür Puanı : 3891
Rep Puan : 251
İsim : Merve
Kadın
Ruh HaLi : Castro'nun oğlunu internette işletti Agresi10
Takım : Castro'nun oğlunu internette işletti D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
MadaLyaLarım : Castro'nun oğlunu internette işletti Ftzv9l

Castro'nun oğlunu internette işletti Empty
MesajKonu: Castro'nun oğlunu internette işletti   Castro'nun oğlunu internette işletti Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 7:07 am

Castro'nun oğlunu internette işletti 156023
ABD'nin Miami kentinde yaşayan bir Kübalı uydurma kadın ismi kullanarak Antonio Castro'yu aldattığını açıkladı.
Amerikan basınında yer alan haberlere göre, Luis Dominguez isimli Kübalı, genç kadınlara ve sportif faaliyetlere düşkünlüğüyle tanınan 40 yaşındaki Antonio Castro'yu işletmek için 27 yaşındaki Claudia isimli spor muhabiri karakterini yarattığını söyledi.

Dominguez, Claudia karakteriyle 8 ay boyunca eski Küba liderinin oğluyla samimi sohbetler ederken, normalde çok iyi korunan ve ulaşılması son derece güç olan Antonio Castro Küba'daki günlük yaşamıyla ilgili ayrıntıları ve Küba Devlet Başkanı amcası Raul Castro ile diğer ülkelere yaptığı gezileri anlattı, ancak hiçbir devlet sırrını açıklamadı.

Bu aldatmacayla amacının Castro ailesinin Küba gibi komünist bir ülkedeki gösterişli yaşam tarzlarını insanlara göstermek olduğunu ve bu amacına ulaştığını söyleyen Dominguez, internet blogunda Antonio Castro ile sohbetlerinin fotoğraflarını ve belgelerini yayınladı.

Dominguez, "Ben bir Kübalıyım, bir Kübalı Amerikalıyım ve 1971'de ayrıldığımdan beri ülkeme gidemiyorum. Bu insanlara gidebilmek için ne imkan varsa kullanıyorum. Küba'da insanlar nedensiz cezaevine konuyor, hakları ihlal ediliyor. Öyleyse ben neden aynı şeyleri onlara yapmayayım? Yaptığımdan hiçbir pişmanlık duymuyorum" dedi.

AA
Castro'nun oğlunu internette işletti - EnSonHaber.com

window.google_render_ad();
https://merakli.yetkin-forum.com

Castro'nun oğlunu internette işletti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İnternette ünlü oldu