Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MeRakLı Forum| MeRak Ettiğiniz herşey => Paylaşımın en meraklı adresi

AnasayfaAnasayfa  PortaLPortaL  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İLetişim  

İnternet Eğitimi (İnternet kullanımı ve Web tasarımı)-Cdromdata

YazarMesaj
мєяу´
Administrator
Administrator
мєяу´

Teşekkür Puanı : 3891
Rep Puan : 251
İsim : Merve
Kadın
Ruh HaLi : İnternet Eğitimi (İnternet kullanımı ve Web tasarımı)-Cdromdata Agresi10
Takım : İnternet Eğitimi (İnternet kullanımı ve Web tasarımı)-Cdromdata D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
MadaLyaLarım : İnternet Eğitimi (İnternet kullanımı ve Web tasarımı)-Cdromdata Ftzv9l

İnternet Eğitimi (İnternet kullanımı ve Web tasarımı)-Cdromdata Empty
MesajKonu: İnternet Eğitimi (İnternet kullanımı ve Web tasarımı)-Cdromdata   İnternet Eğitimi (İnternet kullanımı ve Web tasarımı)-Cdromdata Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 7:37 pm

İnternet Eğitimi (İnternet kullanımı ve Web tasarımı)-Cdromdata C7qyc

Internet Öğreniyorum eğitim CD'si, sizi uzun eğitim süreçleriyle uğraştırmadan kısa sürede uzmanlaşabilmeniz amacıyla iş yerleri ve kişisel kullanıcılar için tasarlanmıştır

Bu CD yardımıyla her kullanıcı web sitesi tasarımını öğrenebilir ve interneti etkin ve başarılı bir şekilde kullanabilir. Yüzlerce video gösterimin yer aldığı ve yüksek kalitede kolayca anlayabileceğiniz özelliklerle donatılan bu eğitim CD’si, uzmanlaşma yolunda bizce başvuracağınız en etkili kaynaktır. Kişisel veya kurumsal web sitenizi kolayca tasarlamak istediğinizde yalnızca başlıkları izleyerek bu işlemlerin nasıl yapılacağını kolayca öğrenebilir ve daha sonra kendi başınıza öğrendiklerinizi uygulayabilirsiniz. Internet ile ilgili bilmek istediğiniz her şey bu CD’de. Internet, www, HTML nedir gibi temel kavramlardan, internet’te geziye, e-posta, mesajlaşma, sohbet/chat v.b. konulardan Web sitesi tasarımına kadar tüm konular. Yeni başlayanlardan ileri düzey kullanıcılara kadar herkes için.
İnternet Eğitimi (İnternet kullanımı ve Web tasarımı)-Cdromdata Scymav
İnternet Eğitimi (İnternet kullanımı ve Web tasarımı)-Cdromdata Gizli110
Bu Mesajı Görmek İçin Cevap Yazmalısınız

https://merakli.yetkin-forum.com

İnternet Eğitimi (İnternet kullanımı ve Web tasarımı)-Cdromdata
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NBA 2K10'un kutu tasarımı ve bılgıler
» Osmanlı'da - İnternet -
» Internet Cafecileri Cildirtan Sorular
» Google İnternet Reklamcılığı Semineri 2009