Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MeRakLı Forum| MeRak Ettiğiniz herşey => Paylaşımın en meraklı adresi

AnasayfaAnasayfa  PortaLPortaL  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İLetişim  

İçImdeki ŞEhir Senden Uzak

YazarMesaj
ZaMpArA
Üye
Üye
ZaMpArA

Teşekkür Puanı : 56
Rep Puan : 3
İsim : erdi
Erkek
Ruh HaLi : İçImdeki ŞEhir Senden Uzak Karizm10
Takım : İçImdeki ŞEhir Senden Uzak D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

İçImdeki ŞEhir Senden Uzak Empty
MesajKonu: İçImdeki ŞEhir Senden Uzak   İçImdeki ŞEhir Senden Uzak Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 9:06 pm

İçImdeki ŞEhir Senden Uzak Adsztau

İçinden çıkılmaz bir hal alıp bi kabus gibi kalıyor uykularımı belkide bir karabasan misali üstüme yüklenip kesiyor nefesimi senden uzak kalmak ...

YalnızlığıİçImdeki ŞEhir Senden Uzak Virgul sevmeyiİçImdeki ŞEhir Senden Uzak Virgul özlemi anlatan milyonlarca şarkı var ama hiç birisi senin gibi bir melodi yanında o kadar tatlı kalmıyor... Hiç bir nota hiç bir müzik anlatamıyor benimle konuşurken bir sıcak gülümsemeni yada yanağımda bıraktığın ufak bir öpücüğü...

Hep içimdeki özlemi bastırmak için farklı şarkılara vursamda kendimi her birinin en ufak bir notasında senin özlemin kokuyor... Tenime dokunuşun bana sımsıkı sarılman içine sığdırmaya çalışırcasına dudaklarıma dokunan dokunan dudakların...

Ve şimdi bu şehir o kadar uzakki senden her gece senin yokluğunla ayrı bir yangın yerine dönüşüyor... Ne kadar özlesemde seni ne kadar canım yansada ne kadar göz yaşı döksemde bu yangına asla sönmeyecek gibi bu yangın her gece daha fazla kaplıyor içimdeki şehri ....

Ve ben her gece uzakları anlatan başka bir şarkı ile kayboluyorum içimdeki şehrin soğukve karanlık sokaklarında...

İçimdeki şehrin gökyüzünde yüzün beliriyor geceleri bir dolunay misali göz yaşıyla karışık bir gülümseme beliriyor yüzümde... Acılarımı alıp götürken bu gülümseme göz yaşımla birlikte süzülüp gidiyor yüzümden ve yorgun adımlarımın eskittiği yaşlı kaldırımlara düşüyor...

Bu şehir okadar uzakki sana içimdeki şehir o kadar boşku sen yokken anlatamıyorum yokluğunu ölesiye bir yalnızlık kaplıyor içimdeki şehrin evlerini... Aklımdan geçen her şarkı ayrı bir gidişin ayrı bir uzaklık ayrı bir bomboş dört duvar ve bunların arasında kalan bir ben...

O kadar uzaksınki içimdeki şehirden... Anlatmaya yetmiyor kelimelerim... yazamıyorum daha fazla....

Uzaksın... Bir nefes kadar yakınken kalbime gözlerimi açtığımda çok uzaklardayım... Çok uzaklardasın....
Bağzen düşünüyorum da bu kadar uzakların insanları olmalımıydık diye ?

alinti

İçImdeki ŞEhir Senden Uzak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ey Uzak Uzak Baktığım...
» İçimdeki Dünyayı Görmek İstermisiniz??
» En Sevdiğiniz Şehir.?
» senden sonra kim yazar?
» Öğrenci iÇin En güzel Şehir