Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MeRakLı Forum| MeRak Ettiğiniz herşey => Paylaşımın en meraklı adresi

AnasayfaAnasayfa  PortaLPortaL  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İLetişim  

1 Ben Kaldim ..

YazarMesaj
ZaMpArA
Üye
Üye
ZaMpArA

Teşekkür Puanı : 56
Rep Puan : 3
İsim : erdi
Erkek
Ruh HaLi : 1 Ben Kaldim .. Karizm10
Takım : 1 Ben Kaldim .. D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

1 Ben Kaldim .. Empty
MesajKonu: 1 Ben Kaldim ..   1 Ben Kaldim .. Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 9:08 pm

1 "Ben" Kaldim

Bir ben kaldim dertlerimi sırtıma yükledim1 Ben Kaldim .. Virgul ne kadar bocalasam ufka yenildim. Bir kazıkta burda yedim..

.. Adı Aşk ...

Bu gül bahçesinde kaç günlük ömrün var1 Ben Kaldim .. Virgul
Solmadan yaşarsan şöyle bir an kadar1 Ben Kaldim .. Virgul
Koca hayat dediğin bir kaç hatıra1 Ben Kaldim .. Virgul
Bir gülle bahar gelmez baksana etrafına…

Bakınıyorum durmadan etrafıma1 Ben Kaldim .. Virgul etraf bomboş yollar sessiz 'bir ben kaldım tek başıma' yalnızlığım oldu kimliğim. Sırdaşım paketimde sigara'm ve kibritim .. Ne kadar da ah çeksem gelir mi geçmişim .. Vurgusu yok bu geçmişin1 Ben Kaldim .. Virgul tümleçi çok yaşamışlığımın ...

Nice sultanlar orada1 Ben Kaldim .. Virgul kara toprak altında.
Sana mı kalacak dünya?
Hayata söven de çok1 Ben Kaldim .. Virgul ölüme gülen de çok.
Ah bunu tatmayan yok.

Keşke diyorum; Keşke1 Ben Kaldim .. Virgul
O sultanlar arasında bir benim de yerim olsa1 Ben Kaldim .. Virgul şöyle uzansam musalla taşına hiç kalkmaksızın yatsam1 Ben Kaldim .. Virgul yatsam da kaldıranım olmasa... Bir fâtiha ruhuma değse1 Ben Kaldim .. Virgul içlensem. Ruhum şâd olsa.

Dünyanın beteri çok1 Ben Kaldim .. Virgul intikamı yok! Nereden vuracağı belirsiz hayatın1 Ben Kaldim .. Virgul hep acı hep hüzün! Nerde güvensem orda pişmanlık vurgusu1 Ben Kaldim .. Virgul yeter inan yeter. Mecali dayanır mı bu deli yüreğin. Bir ben kaldım yalnızlığımla ortak1 Ben Kaldim .. Virgul dertlerimle tek ..

Ölümsüz aşklar var da
Ölmeyen aşık var mı…?

Ölümse buyur 'canım' feda sana! Zaten bu can olmuş berduş1 Ben Kaldim .. Virgul bekliyor azrailini! Can1 Ben Kaldim .. Virgul candan çıkana kadar sayıklayacak cismini1 Ben Kaldim .. Virgul gel de kurtar beni bu azaptan1 Ben Kaldim .. Virgul dünyanın kâhrini çekmeye hâdim oldu bu yürek...

Alıntı!

1 Ben Kaldim ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sonunda Yalnız Kaldım