Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MeRakLı Forum| MeRak Ettiğiniz herşey => Paylaşımın en meraklı adresi

AnasayfaAnasayfa  PortaLPortaL  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İLetişim  

Secret Battle - Online Türk Oyunu

2 posters
YazarMesaj
lastyy
Üye
Üye
lastyy

Teşekkür Puanı : 1
Rep Puan : 0
İsim : adil
Erkek

Secret Battle - Online Türk Oyunu Empty
MesajKonu: Secret Battle - Online Türk Oyunu   Secret Battle - Online Türk Oyunu Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 4:05 pm

www.secretbattle.com

Tamamı Türk yapımcıların elinden çıkan, strateji bağımlılarının kendilerini oynamaktan alıkoyamayacakları yepyeni bir oyun.

Bir kahraman yaratarak başlayabileceğiniz Secret Battle maceranızda, sizlere seviye aldıkça gelecek askerleriniz ve kaynak elde etmek için bir şehir haritası eşlik ediyor. Oyunda binalarınızı güçlendiriyor, kaynaklarınızı üst düzeye çıkarıyor, birçok kıyafet, takı ve silah ile kahramanınızı güçlendiriyor, küçük askerlerinizle beraber ordunuzu kuruyor ve kendinizi Secret Battle'ın stratejik ve eğlenceli savaş alanına atıyorsunuz. Size verilen görevleri yapıp tecrübe kazanmak ve rakiplerinizle düellolar yapıp ne kadar güçlü olduğunuzu herkese kanıtlamak da mümkün.

Sıra tabanlı bir yapıya sahip olan düellolara başlarken, stratejinize göre askerlerinizi ve kahramanınızı savaş alanına yerleştiriyorsunuz. Savaş sırasında çok farklı vuruş teknikleri ve büyüler kullanabilirsiniz. Vuruş seçenekleri arasında yakın vuruş, alan büyüleri ve savaş alanındaki tüm askerleri etkileyebilecek büyüler mevcut. Ek olarak kahramanınızın çantasında taşıdığı iksir ve tek kullanımlık büyüleri kullanabiliyorsunuz. Tüm bunlar ışığında kendi oyun stilinizi oluşturabilir ve stratejinize göre büyük zaferler kazanabilirsiniz.

Oyunda tüm bunların yanı sıra eşya geliştirme, binaların yerlerini değiştirme, eşya satışları, pazar alanı ve market sistemi, dünya haritasında ayrı bir şehir oluşturma, klan sistemi ve benzeri gibi birçok özellik bulunmakta. Nisan 2008'de başlayan Secret Battle serüveni, Eylül 2010 itibariyle açık beta olarak oyun severlerin karşısına çıktı. İngilizce dil desteğine de sahip olan oyuna www.secretbattle.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Secret Battle - Online Türk Oyunu 62818_128805257172053_128788947173684_186908_5234316_n
xfactor
Üye
Üye
xfactor

Teşekkür Puanı : 0
İsim : factor
Erkek

MesajKonu: Geri: Secret Battle - Online Türk Oyunu   Secret Battle - Online Türk Oyunu Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 2:44 pm

Oyun tam bir strateji oyunu ve chat özeliği sayesinde acayip sağlam muhabbeti var ben denedim gerçekten oynamaya değer, eger sizde strateji ve rekabet ortamını seviyorsanız kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim Cool Tamamen türk yapımı olduğu için gelişim herkesin katkısıyla oluyor buda kendi oyununda oynamak hissi veriyor insana Ben 2 aya yakındır oynuyorum herkesede tavsiye ederim---ÇOK Zevklii---
lastyy
Üye
Üye
lastyy

Teşekkür Puanı : 1
İsim : adil
Erkek

MesajKonu: Geri: Secret Battle - Online Türk Oyunu   Secret Battle - Online Türk Oyunu Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 7:59 pm

Vayy factor sds Katılıyorum sana dediğin gibi çok zevkli sds

Secret Battle - Online Türk Oyunu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kabus 22 Turk Oyunu
» Metin2 - Türkiyenin İlk Online Oyunu
» Puzzlegeddon 1.0 Oyunu
» en son ne zaman oyunu
» keşke oyunu