Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MeRakLı Forum| MeRak Ettiğiniz herşey => Paylaşımın en meraklı adresi

AnasayfaAnasayfa  PortaLPortaL  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İLetişim  

Demo Fifa 2009

YazarMesaj
мєяу´
Administrator
Administrator
мєяу´

Teşekkür Puanı : 3891
Rep Puan : 251
İsim : Merve
Kadın
Ruh HaLi : Demo Fifa 2009 Agresi10
Takım : Demo Fifa 2009 D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
MadaLyaLarım : Demo Fifa 2009 Ftzv9l

Demo Fifa 2009 Empty
MesajKonu: Demo Fifa 2009   Demo Fifa 2009 Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 8:07 pm

FIFA 09 - Demo (PC)

2 şer dakikalık devrelerden tam maç oynayabiliyorsunuz
Milan-Real Madrid-Schalke-Marsille-Chelsea-Toronto seçilebilen takımlar eksik yazmadıysam
Team-Bio seçenekleri mevcut

3 boyutlu çim olayı gelmiş, grafikler tek kelimeyle aşmış, oyuncu yüzleri mükemmel, saçlar sakallar falan full jöleli kalıp şeklinde durmuyorlar, seyircilerde önceki yıllara göre daha iyi, sürekli alkışlıyorlar ama başka bi efektleri yok Özellikle PS de çok daha farkedilecektir HD kalitesinde bu grafik detayları

Oyuncular düşerken birbirleriyle çarpışırken falan inanılmaz gerçekçi tepkiler veriyorlar en çok bu hoşuma gitti, sürekli adamların ayağına kayıyorum

'08 de karşı karşıya kalındığında sürekli kalecinin üstüne şut çekme sorunsalı düzelmiş, şutlar gayet iyi

Ayrıca '08 de ki kornerden direk gol trick'i kalkmış, az mı mahvettik rakipleri kornerden %70 leri bulan gol oranımızla

Bio mode da kamera bi garip olmuş, gerçekçi olması için dynamic tarzı bi kamerayla takip ediyoruz oyuncumuzu, zorlandım şahsen oynarken

Tuşları abuk sabuk ayarlamışlar değiştirmek gerekiyor, space şut olmuş, fifa özüne dönmüş, 95 te 3 klavye değiştirmiştim deli gibi space e basmaktan

Mouse ile oynama özelliği geri gelmiş, en son 98 de vardı hatırlıyorum (sonrada var mıydı yau?), çok kullanışlı gelmedi bana, 98 de salon maçlarında çok iyi gidiyordu

Sözün özü güzel duruyor, sonbahar ve kışı geçirtir
https://merakli.yetkin-forum.com

Demo Fifa 2009
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fifa 10 (2009/rus/eng/multi5)
» Fifa 2009 Sadece [699 MB] Çalışıyor %100 çalışıyor
» Fifa 2oo9..
» Fifa 2010 Tek Link.
» FİFA 10 Tek Link ( Kaçırmayın.)