Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MeRakLı Forum| MeRak Ettiğiniz herşey => Paylaşımın en meraklı adresi

AnasayfaAnasayfa  PortaLPortaL  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İLetişim  

Trabzonspor günlüğü

YazarMesaj
мєяу´
Administrator
Administrator
мєяу´

Teşekkür Puanı : 3891
Rep Puan : 251
İsim : Merve
Kadın
Ruh HaLi : Trabzonspor günlüğü Agresi10
Takım : Trabzonspor günlüğü D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
MadaLyaLarım : Trabzonspor günlüğü Ftzv9l

Trabzonspor günlüğü Empty
MesajKonu: Trabzonspor günlüğü   Trabzonspor günlüğü Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 7:16 am

Trabzonspor günlüğü

Hrvoje Cale tutulacak
Alman kulüplerinin transfer gündeminde yer alan Trabzonspor'un sol beki Hrvoje Cale'nin kadroda tutulacağı bildirildi. Yeni sezonda şampiyonluk hedefleyen yönetimin, Hırvat futbolcuya gelen teklifleri şimdilik değerlendirmeyi düşünmediği kaydedildi.

Faty Papy'ye yol göründü
Turkcell Süper Lig'de geçen Trabzonspor günlüğü View
yıl 1 dakika bile forma giyemeyen Faty Papy'nin, gelecek sezon Bank Asya 1. Lig ekiplerinden birine kiralanacağı öğrenildi. Burundili oyuncunun, özellikle Karadeniz bölgesinde yer alan Çaykur Rize, Orduspor ve Giresun'dan birine gönderilebileceği ifade edildi.

Genç Göksu heyecanlı
PAF Ligi'nde 22 golle krallık koltuğuna oturan Göku Alhas, bu başarısını seneye A takımda da sürdürmek amacında olduğunu ifade etti. 19 yaşındaki oyuncu, "Ersun hocadan geçen yıl çok şey öğrendim. Kendimi geliştirmek için çok çalışıyorum. Takımın değişmezi olmak istiyorum" dedi.
https://merakli.yetkin-forum.com

Trabzonspor günlüğü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Trabzonspor günlüğü
» Trabzonspor hoptek
» Trabzonspor gif'leri
» Kadının Günlüğü
» Ezginin Günlüğü - Tüm Albümleri