Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MeRakLı Forum| MeRak Ettiğiniz herşey => Paylaşımın en meraklı adresi

AnasayfaAnasayfa  PortaLPortaL  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İLetişim  

BiR_SoNBaHaR_YapRağıYım..!

2 posters
YazarMesaj
RebeL__AngeL
Prenses Mod
Prenses Mod
RebeL__AngeL

Teşekkür Puanı : 61
Rep Puan : 4
İsim : esmer bomba
İş/Hobiler : öqrenci
Kadın
Ruh HaLi : BiR_SoNBaHaR_YapRağıYım..! Melek10
Takım : BiR_SoNBaHaR_YapRağıYım..! 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
MadaLyaLarım : BiR_SoNBaHaR_YapRağıYım..! I5vjtd

BiR_SoNBaHaR_YapRağıYım..! Empty
MesajKonu: BiR_SoNBaHaR_YapRağıYım..!   BiR_SoNBaHaR_YapRağıYım..! Icon_minitimeCuma Ekim 23, 2009 7:06 pm

Üzerine bastığında kolaylıkla kırabileceğin bir sonbahar yaprağıyım şimdi... Bir dokunsalar bin çıtırtı işitecekler yüreğimden... Kurudum rüzgarında aşkın... Yıprandım... Ezildim... Unutuldum bir köşede... Tutunamadım bir ağacın gövdesine... Yüreğime tutunup aşkı yaşayanlar her seferinde acı bıraktılar payıma... SevgiyeBiR_SoNBaHaR_YapRağıYım..! Virgul mutluluğa dair ne varsa götürdüler... Damarlarımdaki yaşama sevincimi... Rüzgara boyun eğmeyecek yanlarımı götürdüler bir bir...

Çırılçıplak hissediyorum kendimi... Korunmasız... Yapayalnız... Tek başına... Bi'çare... Zavallı kuru bir sonbahar yaprağıyım şimdi... Bıraksan rüzgar savuracak göklere sonra yine yerlerdeyim... Acımasız bir yürek ezecek belkide... Belkide umutsuzluğa hükümlü bir sevgili yüreğin ellerinde hayat bulacağım yeniden bir kitap arasında... Saklı kalmış bir anıyı gün yüzüne çıkaracağım... Kimbilir...

Sensizliğe alıştırdın bak... Rüzgar bir o yana bir bu yana sürüklüyor zavallı bedenimi... Dayanılır gibi değil inan ki... Ya ellerin arasına al kurtar beni senin olayım... Ya rüzgara teslim et bedenimi son bulayım...

Bittim gelmeyeceğini bile bile bir umutla beklemek körükörüne sevmekmi yoksa budalalık mı bilmiyorum ama hep gelmesini istiyorum geri dönmesini istiyorum çünkü ne yapsada hala seviyorum ve seveceğim ne olursa olsun umutla inatla sabırla bekleyeceğim...

alıntı

___+ReP isTeRim
мєяу´
Administrator
Administrator
мєяу´

Teşekkür Puanı : 3891
Rep Puan : 251
İsim : Merve
Kadın
Ruh HaLi : BiR_SoNBaHaR_YapRağıYım..! Agresi10
Takım : BiR_SoNBaHaR_YapRağıYım..! D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
MadaLyaLarım : BiR_SoNBaHaR_YapRağıYım..! Ftzv9l

BiR_SoNBaHaR_YapRağıYım..! Empty
MesajKonu: Geri: BiR_SoNBaHaR_YapRağıYım..!   BiR_SoNBaHaR_YapRağıYım..! Icon_minitimePaz Ekim 25, 2009 7:15 pm

Alıntı :
Sensizliğe alıştırdın bak... Rüzgar bir o yana bir bu yana sürüklüyor zavallı bedenimi... Dayanılır gibi değil inan ki... Ya ellerin arasına al kurtar beni senin olayım... Ya rüzgara teslim et bedenimi son bulayım...

Yüreğine SağLık. + rep.
https://merakli.yetkin-forum.com

BiR_SoNBaHaR_YapRağıYım..!
1 sayfadaki 1 sayfası