Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MeRakLı Forum| MeRak Ettiğiniz herşey => Paylaşımın en meraklı adresi

AnasayfaAnasayfa  PortaLPortaL  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İLetişim  

Sisteminizi %100 Hızlandırın ! AyrıntıLı Anlatım !*Registry Medic v5.0

2 posters
YazarMesaj
мєяу´
Administrator
Administrator
мєяу´

Teşekkür Puanı : 3891
Rep Puan : 251
İsim : Merve
Kadın
Ruh HaLi : Sisteminizi %100 Hızlandırın ! AyrıntıLı Anlatım !*Registry Medic v5.0 Agresi10
Takım : Sisteminizi %100 Hızlandırın ! AyrıntıLı Anlatım !*Registry Medic v5.0 D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
MadaLyaLarım : Sisteminizi %100 Hızlandırın ! AyrıntıLı Anlatım !*Registry Medic v5.0 Ftzv9l

Sisteminizi %100 Hızlandırın ! AyrıntıLı Anlatım !*Registry Medic v5.0 Empty
MesajKonu: Sisteminizi %100 Hızlandırın ! AyrıntıLı Anlatım !*Registry Medic v5.0   Sisteminizi %100 Hızlandırın ! AyrıntıLı Anlatım !*Registry Medic v5.0 Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 10:18 am

Farzedelim bir programı doğru bir şekilde silmediniz. Siz programı silersiniz fakat programın registry ye attığı anahtarlar silinmez. Bu da sistemin performansını -az ya da çok- düşürür. Bu sadece bir örnek. Registry Medic oldukça kolay kullanımlı bir programdır. Programı açınSisteminizi %100 Hızlandırın ! AyrıntıLı Anlatım !*Registry Medic v5.0 Smilev registry i tarayın. O hatalı anahtarları bulsun ve hatalı anahtarları tek klik ile silin. Bu kadar basit. Böylece sisteminizin performansını artırın. Üstelik bunun yanında truva atlarını (trojanları) da tanıyabilme özelliğine sahiptir. Sisteminizi trojanlara karşı korurSisteminizi %100 Hızlandırın ! AyrıntıLı Anlatım !*Registry Medic v5.0 Smilev yani sisteminizin güvenliğinde de Registry Medic in rolü vardır

Sisteminizi %100 Hızlandırın ! AyrıntıLı Anlatım !*Registry Medic v5.0 Scymav
Sisteminizi %100 Hızlandırın ! AyrıntıLı Anlatım !*Registry Medic v5.0 Gizli110
Bu Mesajı Görmek İçin Cevap Yazmalısınız

https://merakli.yetkin-forum.com
cevapsız
Üye
Üye

Teşekkür Puanı : 3
Rep Puan : 1

Sisteminizi %100 Hızlandırın ! AyrıntıLı Anlatım !*Registry Medic v5.0 Empty
MesajKonu: Geri: Sisteminizi %100 Hızlandırın ! AyrıntıLı Anlatım !*Registry Medic v5.0   Sisteminizi %100 Hızlandırın ! AyrıntıLı Anlatım !*Registry Medic v5.0 Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 8:49 pm

eline sağlık

Sisteminizi %100 Hızlandırın ! AyrıntıLı Anlatım !*Registry Medic v5.0
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Olasılık(Ayrıntılı anlatım..)
» TOR- Ip Adresinizi Gizlemek İçin ( Program + Resimli Anlatım+Video Anlatım)
» Öss'de Çıkmış Matematik Soruları ve Ayrıntılı Çözümleri
» Resim Alevlendirme (bol örnekli anlatım)
» Anakart'lar Nasıl Onarılır?(resimli anlatım)